Одеса Live

В Одессе сгорел Lexus депутата горсовета – СМИ

   
18:20 - Олександр Ткачук #книгазетикету #хайп #флешмоб Клаптик моєї книги з етикету. Обов‘язково допишу...але поки: Як правильно плакати: 1) Плачте тільки ...

#книгазетикету #хайп #флешмоб
Клаптик моєї книги з етикету. Обов‘язково допишу...але поки: Як правильно плакати: 1) Плачте тільки перед тим хто, хто вам точно даватиме гроші. Багато, і регулярно. А якщо не гроші, то губи чи груди, чи Range-Rover чи хоча б путівку в Одесу.
2) Плачте, беззвучно, як режим «без звуку»в твоєму десятому айфоні. І радійте, бо у Віри Холодної такого не було.
3)Ваші вії мають бути намальовані...краще їх повисмикуйте, зекономте на косметиці, бо плакати... прийдеться часто і багато, якщо хочете не в Одесу, а на Балі, наприклад.
4) Оберіть добре освітлене місце, підсуньтеся до чоловіка поближче, щоб він побачив як водоспадом стікають сльози по ваших щоках, але не переборщіть, бо він може не любити мокрих курок.
5)Якщо ваші сльози не подіяли на адресата, витягніть свій телефон інкрустований пластиковими камінчиками Сваровскі, і скажіть шось таке: «Мало лайків...Це для сторіз... Даруйте»
Нема змісту витрачати свої емоції на цього невдячного штурпака, треба приберегти для наступного.

( Олександр Ткачук )

20 лютого 2018

19 лютого 2018
Найактуальніші новини Одеса та Одеської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Одеси, репортажі з місця подій Одеси, економіка Одеської області, політика Одеси, культурне життя, спорт в Одесі.

 

 

 

 

Copyright © 2018 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS