НА БУКОВИНІ ПРИКОРДОННИКИ ЗАВАДИЛИ ПЕРЕМІЩЕННЮ ЧИМАЛОЇ ПАРТІЇ ТЮТЮНОВИХ ВИРОБІВ ДО РУМУНІЇ

29 травня 2022 13:57:46    

На Буковині прикордонники зірвали оборудку контрабандистів, а саме переправлення тютюнових виробів в прикордонні з можливим подальшим переміщенням до державного кордону.
Вчора, надвечір в ході реалізації випереджувальної інформації в межах відповідальності відділу «Селятин», за 5 км до державного кордону співробітниками оперативних підрозділів та відділу типу «С» 31 прикордонного загону, було виявлено перевантаження тютюнових виробів.
Сигарети перевантажували неподалік складського приміщення поблизу однієї з гірських доріг, що сполучає населені пункти Плоска та Селятин.
Побачивши правоохоронців, особи, що були задіяні у перевантаженні ящиків, вдалися до втечі. На місці прикордонники виявили 19,5 тисяч пачок сигарет без марок акцизного податку. Ймовірно, тютюнові вироби були підготовлені для подальшого переміщення через державний кордон.
Усі тютюнові вироби вилучені правоохоронцями. На місце події прибула слідчо-оперативна група Національної поліції. Заходи щодо встановлення всіх обставин правопорушення тривають.

Читати далі »

Новини Чернівці Live

Новини Чернівці »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS