Одеса Live

   

19 жовтня 2018

18 жовтня 2018

17 жовтня 2018
19:42 - Бізнес-Варта В Інформаційному агентстві УНІАН сьогодні проходив круглий стіл керівників стивідорних компаній (портових операторів), народних де...

В Інформаційному агентстві УНІАН сьогодні проходив круглий стіл керівників стивідорних компаній (портових операторів), народних депутатів України та представників ГО «Бізнес-Варта», під час заходу біли озвучені найбільш кричущі випадки державного тиску на морський бізнес, збитки, що несуть підприємці та держава у результаті необґрунтованих та незаконних дій #ГПУ, #СБУ, #ДФС та #Нацполіції. Також були оприлюднені вимоги підприємців, порушення яких збоку державних органів може ...призвести до загальноукраїнського страйку.

Поштовхом до таких дій стало нещодавнє тижневе незаконне блокування терміналу представництва швейцарської компанії «Risoil» в Одеській області. Представники Генеральної прокуратури України намагалися вивезти з терміналу більше 3 тисяч тон зерна, що начебто проходить як речовий доказ по справі одного з експортерів, при чому жодних документів на зерно не пред’явили. Незаконні дії слідчого ГПУ заблокували усю експортну діяльність Risoil. Під загрозою опинився інвестиційний проект на суму понад 70 млн. доларів #США. Незважаючи на те, що термінал не є фігурантом справи.

( Бізнес-Варта )
Найактуальніші новини Одеса та Одеської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Одеси, репортажі з місця подій Одеси, економіка Одеської області, політика Одеси, культурне життя, спорт в Одесі.

 

 

 

 

Copyright © 2018 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS